Apie mus

UAB “Lacusta” yra jauna, energinga kompanija, turinti didelę patirtį transportuojant krovinius autotransportu, geležinkeliu bei jūriniu transportu iš Europos, Baltijos, NVS ir Azijos šalis bei atgal.

Kiekvieną savaitę renkame dalinius krovinius iš Vakarų Europos, kuriuos atvežame iki savo sandėlių Vilniuje (LT). Ten konsoliduojame, sutvarkome visus reikiamus transportavimui dokumentus ir išsiunčiame į Centrinės Azijos šalis.

Mus rinktis - verta

Per visą savo veiklos laikotarpį sukaupėme daug patirties dirbdami su skirtingais verslais bei įmonėmis. Išmoktos pamokos ir žinios atsispindi mūsų darbe ir procesuose.

0 +
Krovinių
0
Užsakymai
0
Patenkinti klientai
0
Veiklos metai
0 MLN
Nuvažiuotų kilometrų

Karjera

Esame dinamiška įmonė, kuri nuolat auga ir siekia inovatyvių sprendimų krovinių pervežimo srityje. Mūsų komandą sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai, dirbantys su moderniomis technologijomis valdantys taprtautinius projektus. 

Skatiname profesinį augimą, komandiškumą ir drąsias idėjas. Jei ieškote iššūkių, augimo galimybių ir ilgalaikės karjeros perspektyvos logistikos srityje, tai yra puiki vieta jums. 

Domina karjera mūsų įmonėje? Susisiekite!

Paslaugos